Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej
Kuchnia i Jadalnia
TAX FREE

Kuchnia i Jadalnia 

Sięgnij po proponowane przez nas dodatki, którym Twoi klienci zachwycą swoich gości! W ofercie prezentujemy znakomite wyroby, idealne do nakrycia stołu: talerze, drewniane deski, sztućce, naczynia, filiżanki, pojemniki, kieliszki i szkło.Polecamy stylowe deski szklane i drewniane, które są nie tylko praktyczne, ale także stanowią doskonałe uzupełnienie przestrzeni w kuchni, salonie lub jadalni. Twoi klienci mogą udekorować nimi blat lub zaserwować na nich zimne przystawki. Oprócz tego zapewniamy szeroki wybór naczyń i kieliszków w całej gamie wzorów i kształtów. Umożliwiamy Ci wybór doskonałych produktów, z pomocą których Twoi klienci udekorują jadalnię i zachwycą rodzinę oraz przyjaciół.

Podkategorie

  • Kawa, herbata, deser

  • Kieliszki, szkło

    W swojej ofercie posiadamy eleganckie szklanki oraz szkło dekoracyjne, przeznaczone do przechowywania alkoholi i nie tylko. Jako hurtownia kieliszków cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment o wiele nowych kolekcji, pochodzących od najlepszych producentów tego typu wyrobów z całej Europy. Szklane kieliszki dostępne są o różnej pojemności, w zależności od ich zastosowania. Oferujemy również szklane zastawy stołowe o bogatych zdobieniach, które wyeksponują Twoje potrawy podczas spotkań rodzinnych.

  • Gotowanie, pieczenie,...

  • Nakrycie stołu i...

    Zastawa stołowa stanowi elegancką oprawę stołu w każdej jadalni, zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości. Dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć kilkuczęściowe komplety oraz pojedyncze naczynia w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu rozmiarach. Jako hurtownia zastawy stołowej staramy się cały czas aktualizować swój asortyment o zestawy obiadowe oraz śniadaniowe, włącznie ze sztućcami, które pochodzą od zaufanych producentów. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz zastawę do swojego domu.

  • Deski szklane i drewniane

  • Serwetki

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 217 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 217 elementów