Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej
Kawa, herbata, deser
TAX FREE

Kawa, herbata, deser 

Podkategorie

 • Kubki

 • Filiżanki

  Filiżanki - hurtownia Regnum

  Niemal każdy pamięta z lat dzieciństwa kredens w pokoju dziennym u babci, który wypełniony był najpiękniejszymi zastawami stołowymi. Niegdyś na stołach z okazji wyjątkowych przyjęć czy spotkań towarzyskich stanowiły one niemałą ozdobę stołu. Filiżanki, talerzyki i spodki oprócz niekwestionowanego piękna, miały także praktyczne wykonanie, a przede wszystkim, były bardzo trwale. Dziś również można zaopatrzyć się w zestaw gustownych oraz trwałych elementów zastawy. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele kompletów, które sprawdzą się jako niezapomniany i wyjątkowy prezent.

  Piękne zestawy filiżanek prosto z hurtowni

  W hurtowni Regnum istnieje także możliwość zakupu filiżanek na każdą okazję. Są one sprzedawane oddzielnie lub w kompletach, dlatego z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Warto przekonać się, ile radości i wdzięczności może sprawić podarowanie bliskiej osobie filiżanki. Hurtownia Regnum zdaje sobie sprawę z tego, dlatego w ofercie nie brakuje pudełek pełniących funkcję ozdobną i praktyczną. Gwarantujemy, że wszystkie zamówienia są przygotowane do wysyłki, dlatego serdecznie zachęcamy do zakupów przez stronę internetową! Polecamy również nasze produkty, w przypadku, gdy potrzebują Państwo filiżanek w hurtowych sztukach.

  Serdecznie zapraszamy!

 • Dzbanki, talerzyki,...

 • Akcesoria do kawy

  Parzenie kawy to prawdziwa sztuka. W tej kategorii znajdą państwo akcesoria przydatne parzeniu kawy na różne sposoby. French press, kawiarki, młynek do kawy ręczny, czy łyżeczka miarka. Produkty marki La Cafetiere.

 • Kubki podróżne

 • Łyżeczki, łopatki

 • Podstawki pod kubki,...

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 144 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 144 elementów