NIESIE RADOŚĆ WSZYSTKIM!

Brytyjska marka Jellycat od 25 lat dzieli się radością z ludźmi w każdym wieku i na całym świecie. Ich charakterystyczne kreacje zmieniły i na nowo zdefiniowały kategorię zabawek pluszowych i dzieciecych przytulanek.

Dziś marka Jellycat jest jedną z najbardziej lubianych i szanowanych marek zabawkowych na świecie.

Jellycat to prawdziwie kreatywna firma, napędzana zabawnymi pomysłami i projektami, przy jednoczesnym dążeniu do doskonałości we wszystkich aspektach swojej działalności.

Marka opiera się na trzech podstawowych wartościach: stara się być urocza, zabawna i luksusowa.

Jellycat stale wprowadza nowe pomysły, aby oferta produktowa była świeża i interesująca. Każdego roku prezentuje około 250 nowych produktów, które przemawiają do szerokiej grupy odbiorców w każdym wieku. Od luksusowych prezentów dla niemowląt po akcesoria inspirowane jedzeniem czy sportem – oferta ponad 900 produktów jest unikalna i wszechstronna.

Regnum jest wyłacznym dystrybutorem marki na Polskę od 2012 roku.

GŁÓWNE LINIE PRODUKTOWE

Lovealbles

"Loveables" to po angielsku określenie, które można przetłumaczyć jako "uroczy" lub "do kochania". Odnosi się do rzeczy, które są szczególnie miłe, urocze i budzące uczucia sympatii lub miłości. W kontekście produktów Jellycat, "Loveables" to zabawki, które są zaprojektowane w taki sposób, aby były szczególnie przyjemne w dotyku, urocze i łatwe do przywiązania się. Tworzą one otwartą, towarzyską więź z właścicielem.

Wśród klasycznych rodzin Jellycat w tej grupie produktowej znajdują się Bashfuls, Huddles oraz Fuddlewuddles.

Amuseables

Amuseables to produkty, które nie są zwierzętami. Ich głównym celem jest wywoływanie uśmiechu, często zachowując się w zabawny lub chaotyczny sposób.

Wprowadzone w 2012 roku, zostały stworzone po prostu dla radości. Wśród kolekcji znajdują się: Sports, Florist, Wedding i Food.

To linia skierowana do różnych grup wiekowych. Wśród fanów znajduje się młodzież szkolna, studenci, sportowcy, miłośnicy kawy itp. 

DLACZEGO WARTO MIEĆ MARKĘ W OFERCIE?

Jakość i bezpieczeństwo

Większość zabawek Jellycat jest odpowiednia dla dzieci od urodzenia, co czyni je idealnym prezentem dla noworodków. Wszystkie zabawki są testowane zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa (EN-71, części 1, 2 i 3) oraz amerykańską normą bezpieczeństwa (ASTM).

Dostosowana wiekowe zawsze są oznaczone na etykiecie.

Zasięg i popularność

Jellycat prowadzi sprzedaż w 77 krajach na pięciu kontynentach, docierając do szerokiego grona odbiorców. Marka jest również popularna wśród dzieci znanych osób, takich jak księżniczka Charlotte, Suri Cruise czy Harper Beckham.

Charakterystyczne wzornictwo

Od początku swojego istnienia marka koncentruje się na tworzeniu oryginalnych, supermiękkich maskotek z luksusowych materiałów. Współpracuje ze światowej sławy projektantami, czerpiąc inspirację ze świata sztuki, mody i designu. 

MATERIAŁY MARKETINGOWE W POSTACI:

- dostęp do katalogów i prezentacji

- galeria zdjęć produktowych "packshot"

- galeria zdjęć lifestylowych

- naklejki na szybę z logo marki

- ekspozytory sklepowe

- kostki i ramki ekspozycyjne

MARKA W INTERNECIE:

Instagram PL - kliknij tutaj

Instagram EN - kliknij tutaj

Strona www producenta: kliknij tutaj

Produkt dodany do listy

Informujemy, iż nasz sklep internetowy- B2B wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji w regulaminie.