REGNUM

 

Jesteśmy importerem i dystrybutorem oferującym produkty jedyne w swoim rodzaju. Staramy się, aby w naszej ofercie był wyłącznie asortyment, który w swojej kategorii cenowej prezentuje unikalne cechy i najwyższą jakość. Stabilną pozycję na rynku zawdzięczamy bezpośrednimi kontaktami z producentami, minimalnej marzy handlowej oraz rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do rejestracji na naszej platformie B2B i rozpoczęcie współpracy, tak by nasze marki mogły pojawić się na Państwa kanałach sprzedaży.

 

NASZE MARKI

Poznaj nasze marki:

 

·       JELLYCAT angielska marka produkująca niesamowicie miękkie pluszaki o zaskakujących wzorach, cenione i rozpoznawalne na całym świecie.

·       TRIXIE belgijska marka specjalizująca się w ekologicznych akcesoriach i zabawkach przeznaczonych dla dzieci.

·       RABBIT&FRIENDS rodzinna polska firma produkująca miękkie silikonowe lampki zachwycające pomysłowością, kształtami, solidnym wykonaniem.

·       LA ROCHERE jedna z najstarszych w Europie hut szkła, której wyroby są znane i cenione na całym świecie.

·       PAPER PRODUCTS DESIGN niemiecki producent niepowtarzalnych zestawów prezentowych.

·       PIMPERNEL angielska marka produkująca najwyższej jakości podkładki, podstawki i maty korkowe.

·       LA CAFETIERE marka tworząca od blisko 50 lat akcesoria do parzenia herbaty i kawy.

·       BUILT z New York to produkty wyróżniające się wyjątkowym wzornictwem wpisujące się w tempo miejskiego życia.

·       MIKASA doskonałej jakości porcelana i szkło o unikatowym wzornictwie.

·       KITCHEN CRAFT brytyjski producent naczyń kuchennych, zastawy stołowej i produktów gospodarstwa domowego.

·       EASY LIFE/NUOVA R2S ceniona jest dzięki wyjątkowej oryginalności, wyszukanemu design, jak również wysokiej jakości wykonania.

 

Więcej szczegółowych informacji o naszych markach i produktach znajdą Państwo w zakładce „Marki”.

 

Współpracujemy z blogerami i influencerami dbając o rozpoznawalności i wizerunek marek wchodzących w skład naszego asortymentu. Z naszej strony i social mediów można pobrać zdjęcia, filmy i inne materiały promocyjne.

 

WSPÓŁPRACA

 

Przykładamy dużą wagę do budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi. Działamy w oparciu o wymagania Klienta, a spełnienie jego potrzeb i oczekiwań jest naszym priorytetem. Nasz personel chętnie opowie o zaletach produktów, rozwiąże na bieżąco pojawiające się problemy, a także udzieli praktycznych porad. W każdym aspekcie działalności zapewniamy profesjonalizm, rzetelność, elastyczną obsługę, doskonały kontakt i pełne zaangażowanie. Jesteśmy otwarci na informacje dotyczące naszej pracy i na ich podstawie będziemy poprawiać nasze działania. Efektywna komunikacja i indywidualne podejście do każdego klienta to klucz do Naszego wspólnego sukcesu.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego.

        

Jellycat Rabbit&Friends Trixie Baby built new york PPD
La Rochere Kitchen craft creative tops la cafetiere Pimpernel R2S Nouva
Produkt dodany do listy

Informujemy, iż nasz sklep internetowy- B2B wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji w regulaminie.