Maluj po numerach

Maluj po Numerach to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności artystycznych dzieci. Dzięki nim dzieci będą mogły tworzyć piękne obrazy, śledząc proste numery i kolorując odpowiednie obszary. To świetna zabawa, która jednocześnie rozwija zdolności manualne i koncentrację.

Początkujący artyści pokochają te zestawy. Będą cieszyć się godzinami zabawy, tworząc arcydzieła za pomocą dołączonego pędzelka i indywidualnych palet farb (w różnym kształcie w zależności od wzoru) z ponumerowanymi kolorami pasującymi do ponumerowanych sekcji na zdjęciach.

TIP! Pomaluj wszystkie obszary tego samego koloru za jednym razem, dzięki czemu nie będziesz musiał ciągle czyścić pędzla!

Te zestawy zawierają 10 obrazków w spiralnej oprawie. Każda strona ma perforowaną krawędź, dzięki czemu bardzo łatwo jest wyrwać grafikę i oprawić lub powiesić swoje arcydzieło! Każdy zestaw zawiera również 10 indywidualnych palet farb i pędzel, a także elastyczne zamknięcie na gumkę, które pozwala utrzymać wszystko w porządku.

CECHY:

- 10 ilustracji na grubym papierze

- 10 indywidualnych palet farb

- wzestawie pędzelek

- sucha farba, więc mniej bałaganu

Zalecany wiek 5+

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA:

- Certyfikat FSC

- wydrukowano tuszami roślinnymi

- w pełni nadające się do recyklingu

Magiczne książki z zadaniami na bazie wodnych kolorowanek


Magic Multi Play - te magiczne książki z zadaniami to niezwykłe doświadczenie dla dzieci! Wystarczy napełnić specjalny długopis wodą, aby kolorować strony książki i odkryć różnorodne zadania. Po wyschnięciu strony wracają do pierwotnego stanu, co oznacza, że zabawa może trwać w nieskończoność! To świetny sposób na kreatywne myślenie i rozwiązywanie zagadek.

Z Magic Multi Play - magiczna książką, wypełnioną mnóstwem zabaw, można naprawdę czerpać wiele frajdy.

Wewnątrz spiralnie oprawionej książki znajdziesz:

- 8 wodnych kolorowanek,

- 2 strony z zadaniem połącz kropki,

- 2 zadania w labiryncie,

- dopasowywanie par,

- szukanie różnic,

- 2 strony naklejek wielokrotnego użytku,

- 2 scenki do dekoracji!

Podobnie jak w przypadku niezwykle popularnej serii wodnych kolorowanek, napełnij dostarczony długopis wodą i obserwuj, jak w magiczny sposób pojawiają się kolory. Używaj go wielokrotnie, a kiedy skończy się zabawa, użyj elastycznego zamknięcia, aby zachować wszystko w porządku na następny raz.

CECHY

- wielokrotnego użytku!

- 16 różnych zabaw w jednym (2x kropka-kropka, 2x labirynt, 8x strony do kolorowania, 1x pasująca para, 1x znajdź różnicę, 2x scenki do zabawy + naklejki wielokrotnego użytku)

- idealny w podróży

- ekologiczny

Zestawy ze stempelkami i kolorowym zeszytem

Zestawy ze stempelkami i kolorowym zeszytem to idealne rozwiązanie dla małych artystów! Dzieci mogą tworzyć swoje własne dzieła sztuki, stemplując wzory w specjalnym zeszycie i kolorując je według własnego pomysłu. To świetny sposób na rozwijanie wyobraźni i twórczego myślenia.

Twórz scenki i opowiadaj historie, korzystając z 8 zabawnych pieczątek, 4 kolorowych poduszek z tuszem i 24-stronicowej kolorowej książeczki, a wszystko to starannie przechowywane w wysuwanej szufladzie w poręcznym boxie.

CECHY

- 8 drewnianych stempli

- 4 poduszki z tuszem

 24-stronicowa kolorowa książeczka

- Pudełko wielokrotnego użytku z szufladą i uchwytem

- Przyjazne dla środowiska

Zalecany wiek 3+

Bidon na wodę i plecaki na wycieczki

Oprócz kreatywnych produktów artystycznych, Floss&Rock oferuje również praktyczne akcesoria, które sprawią, że każda wyprawa będzie jeszcze przyjemniejsza!

Bidony na wodę i plecaki na wycieczki są idealne do zabrania na spacer, piknik lub wakacyjną podróż. Wygodne i funkcjonalne, zapewnią dziecku wszystko, czego potrzebuje na drodze do nowych przygód!

Dzieci mogą zebrać cały zestaw wycieczkowy: plecak, bidon i torbę "nerkę" w ulubionym przez siebie wzorze.

CECHY BIDONÓW

- pojemność 400 ml

- w 100% szczelna

- stal nierdzewna

- wysuwany dzióbek do napojów

- wewnętrzna rurka

- izolacja próżniowa (utrzymuje niską temperaturę napojów)

- uchwyt do przenoszenia

- przajazne dla środowiska

Zalecany wiek 3+

CECHY PLECAKÓW

- wyściełane, regulowane szelki

- przednia kieszeń zapinana na zamek

- grube, zabawne uchwyty zamków błyskawicznych

- boczna kieszeń na butelki z napojami

- uchwyt do noszenia na górze umożliwia powieszenie

- etykieta „Należę do...” wszyta od wewnątrz

- przyjazny dla środowiska

- wymiar 30 x 24 x 10 cm

Zalecany wiek 3+

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do listy

Informujemy, iż nasz sklep internetowy- B2B wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji w regulaminie.